Push Med orteza kolana

Wybierając "e-Orteza" zyskujesz mi.in:
  • Gwarancję jakości
  • Błyskawiczną realizację
  • Bezpieczne metody płatności:

459,99 

Poleć ten produkt znajomym:

Doceniają nas m.in.:

Aneta Zielińska
Aneta Zielińska
02/04/2024
Szybko i sprawnie. Bardzo polecam.
Agnieszka Pałdyna
Agnieszka Pałdyna
25/03/2024
Super sklep, który ułatwił mi życie. Minimum formalności - proces wynajmu sprzętu uproszczony na maxa, niczym zwykle zakupy online. Konkurencyjne ceny. Polecam
Dominika Olejniczak
Dominika Olejniczak
21/03/2024
Bardzo miła obsługa. Szybka wysyłka i bardzo dobry kontakt z wypożyczalnią.
Mateusz Lekawski
Mateusz Lekawski
12/03/2024
Nabyłem opaskę w związku z urazem łokcia, którego nabawiłem się podczas pracy biurowej. Po nałożeniu opaski oraz dostosowaniu krzesła biurowego poczułem znaczące zmniejszenie bólu w łokciu. Po kilku tygodniach użytkowania nie odczuwam już bólu podczas pracy, nawet jeśli nie zakładam opaski - choć nadal ją stosuję podczas pracy. Na uznanie zasługuje również miła i profesjonalna obsługa sklepu internetowego.
Zofia Piękoś
Zofia Piękoś
01/03/2024
Dzień dobry, serdecznie polecam zakup ortezy w e-orteza. Po operacji rekonstrukcji ACL, zakupiłam tutaj ortezę, która została dzięki konsultacji z lekarzem, bardzo dobrze dobrana. Dzięki temu możliwy był bezpieczny powrót do pełnej sprawności. Zarówno zakup, jaki i wysyłka przebiegły sprawnie i szybko. Polecam!!!
Aleksandra Czarkowska
Aleksandra Czarkowska
25/02/2024
Po skręceniu kostki, z zaleceniem noszenia ortezy trafiłam na e-ortezę. Pracownicy doradzili, wytłumaczyli i pokierowali, którą ortezę wybrać. Pełen profesjonalizm i wyrozumiałość z jakim się spotkałam zdecydowanie zasługuje na polecenie!
Sebastian Siwy
Sebastian Siwy
24/02/2024
Najwyższa jakość w połączeniu z fachowym doradztwem. Przeszedłem dwie operacje kolana w ciągu niespełna dziesięciu miesięcy. Dzięki zegarowej ortezie Comfortia oraz terapii szyną CPM – na której regularne ćwiczenia doradziła mi obsługa eOrtezy – wróciłem do pełni zdrowia, co dla mnie oznacza kontynuowanie mojej pasji, jaką jest tenis ziemny. Zdecydowanie POLECAM!

Opis

Push Med orteza kolana

 

Charakterystyka

Orteza stawu kolanowego med zapewnia solidne wsparcie bocznych struktur stawu kolanowego. Kolano jest podtrzymywane przez dwie nieosiowe szyny sprężynowo-blaszkowe, które w unikatowy sposób współdziałają z ruchami obrotowymi kolana. Dzięki temu orteza nie utrudnia zginania i prostowania nogi w kolanie. Dobre dopasowanie do anatomicznego kształtu nogi oraz warstwa silikonowa ułatwiają zachowanie właściwej pozycji ortezy w trakcie chodzenia.

 

Wskazania

  • Choroba zwyrodnieniowa stawu
  • Reumatoidalne zapalenie stawu
  • Utrata stabilności funkcjonalnej po urazie więzadłowym
  • Utrwalona utrata stabilności po urazie
  • Doleczanie po zabiegu operacyjnym więzadeł

 

Rozmiar Obwód w cm (mierzone pod kolanem)
1 28-31
2 31-34
3 34-37
4 37-41
5 41-45

 

Instrukcja zakładania ortezy – kliknij TUTAJ

Informacje dodatkowe

Rozmiar

1, 2, 3, 4, 5

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.

Używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą!

Gwarancja jakości
Błyskawiczna realizacja
Bezpieczne płatności